Haber

Tuğçe Tayfur’dan eski nişanlısı Burak Kalfa’ya ağır suçlamalar

Ünlü sanatçılar Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, iş adamı sevgilisi Burak Kalfa ile geçtiğimiz eylül ayında nişanlandı. Nişanlandıktan 16 gün sonra ayrılan çift, küskün ve barışan ilişkileri geçtiğimiz aylarda tamamen bitmişti.

“Tehdit edildim”

Tuğçe Tayfur, Burak Kalfa’nın ayrılık sürecinden sonra kendisini ve ailesini sürekli tehdit ettiğini iddia etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Tuğçe Tayfur çok konuşulacak argümanlarla gündeme geldi.

Tuğçe Tayfur, Kalfa’nın şantajına artık sessiz kalmayacağını belirterek, şunları söyledi:

“Seni adalete teslim ediyorum”

“Seni adalete teslim ediyorum. Cezan olduğu halde durmuyorsun ama tabi ki savcılık seni yakalayacak ve hak ettiğin cezayı alacaksın. Beni öksüz sandın ama Burak Efendi değilim… Arkamda beni seven çok insan var ve onların manevi desteğiyle bu hukuk savaşına giriyorum.

6 aydır yaptığınız zihinsel şiddete, küfürlere, tehditlere ve şantajlara artık sessiz kalmayacağım. Nasıl bir insan olduğunu anladığın, ben gitmek istediğimde beni evine kilitlediğin günlerde, bana yumruk attığın, “Nereye istersem gidersin” dediğin günlerde, adımı kullanarak siyasete girdiğin günlerde, ailemi bana zarar vermekle tehdit ettiğin için, şimdi gemileri yaktım!

“Başınıza gelen her şeyden siz sorumlusunuz”

Elimde görüntüler var diye beni yanında olmaya zorladın ama Allah o kadar büyük ki artık kimseden korkmuyorum!!! Benimle birkaç hanımı daha incittiğini biliyorum ve eminim onlar da sessiz kalmayacaklardır! Başına gelecek her şeyden sen sorumlusun Burak Kalfa!”

arpacay-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu