Teknoloji

Steam Next Fest Etkinliği Devam Ediyor: Yüzlerce Ücretsiz Demo

 
Her seferinde farklı etkinlikler sunan Steam, şu an Steam Next Fest Etkinliğini kullanıcılara aktarıyor. Steam Next Fest Etkinliği kapsamında biz oyuncular yüzlerce oyunun demosuna ulaşabiliyor ve oyunların ilk bölümlerini ücretsiz olarak oynayabiliyoruz. Her türlü oyunun bulunduğu bu etkinlikte ilginizi çeken oyunları da deneyimleyebilirsiniz.
 
Steam Next Fest Etkinliği 13 Şubat’a kadar sürecek
 
 
Yüzlerce demo’nun biz oyunculara sunulduğu Steam Next Fest Etkinliği 13 Şubat TSİ 21.00’de sona erecek. Etkinlik kapsamında sunulan oyunların sayfalarına girerek oyunun demo sürümünü indirebilirsiniz.
 
Etkinlikte canlı yayın programları da yer alıyor. Birçok oyunda, geliştirici grupları sorularınızı bile yanıtlayabilir. Bir oyunda canlı yayın etkinliği varsa sohbet bölümüne giderek geliştirici grubuna soru sorabilirsiniz.
 

Öte yandan merak ettiğiniz oyunu indirebilir, deneyebilir ve istek listenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede oyun çıktığında haberdar olabilir ve oyunu satın alıp kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İstek listenize eklediğiniz oyun yayınlandığında e-posta adresinize bir bildirim gönderilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu