Ekonomi

Helix Acquisition Corporation II, 16 Milyon Birimin İlk Halka Arz Fiyatını Tanesi 10 Dolar Olarak Belirledi

Helix Acquisition Corp. II (bundan böyle “Şirket” olarak anılacaktır), 16.000.000 A Sınıfı hisseden oluşan genişletilmiş ilk halka arzını hisse başına 10,00 $ sabit fiyatla fiyatlandırdığını duyurdu. bu hisselerden Nasdaq Bugünden itibaren Global Market’te listelenmesi ve “HLXB” sembolü altında faaliyet göstermesi planlanıyor. Şirket, ilk halka arzın 13 Şubat 2024’te tamamlanmasını öngörüyor.

Şirket, bir veya daha fazla şirketle birleşme, hisse değişimi, varlık edinimi, hisse alımı, yeniden yapılandırma veya benzeri türde işletme birleşmesi amacıyla kurulmuş bir kuruluştur. Şirket, herhangi bir segment veya sektördeki amaçlar için ilk işletme birleşmesini değerlendirmeye açık olmasına rağmen, sağlık sektörü veya sağlıkla ilgili sektörlerdeki amaçları tercih ediyor. Şirket, Cormorant Asset Management’ın bir yan kuruluşu olan Helix Holdings II LLC tarafından destekleniyor ve liderliğinde İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Bihua Chen ve Finans Direktörü olarak görev yapan Caleb Tripp yer alıyor.

Leerink Partners, teklif için lider rezervasyon sorumlusu rolüne sahiptir. Şirket, olası talebin karşılanması amacıyla yükleniciye, sigortalama indirimleri ve komisyonlar düşüldükten sonra ilk halka arz fiyatından 45 gün geçerli olmak üzere ilave 2.400.000 adet A grubu nominal hisse satın alma opsiyonu tanımıştır.

Halka arz sadece izahname vasıtasıyla gerçekleştirilecektir. Prospektüs hazır olduğunda, ilgili taraflar bunu Sendika Departmanı, 53 State Street, 40th Floor, Boston, MA 02109 adresine yönlendirerek Leerink Partners LLC’den alabilirler. Talepler ayrıca (800) 808-7525, dahili numarayı arayarak da yapılabilir. . 6105 veya[email protected]Ayrıca e-posta yoluyla da yapılabilir.

Bu menkul kıymetlere ilişkin kayıt beyanı, 8 Şubat 2024 tarihinde resmi olarak yürürlüğe girmiştir. Bu basın bülteni, bu menkul kıymetlerin satış teklifi veya satın alınmasına yönelik bir teklif talebi teşkil etmeyecek olup, bu türden herhangi bir teklif, teklif daveti veya satış, Sözleşme’ye aykırı olmayacaktır. Kayıttan önce kanuna tabi olmak veya söz konusu eyalet veya yargı bölgesinin menkul kıymetler düzenlemelerine uymak. hiçbir eyalette veya yargı bölgesinde satılmayacaktır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için lütfen Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu