Haber

Bella Hadid’in paylaştığı mektup herkesi duygulandırdı

Geçen hafta 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki Kahramanmaraş depremleri 10 ili aynı anda etkileyerek Türkiye’yi felakete sürükledi. Türkiye’nin 10 ilinden binlerce acı haber geldi.

Ünlü model Bella Hadid de facianın ilk günlerinden itibaren Türkiye ve Suriye’ye destek veren isimlerden biri oldu.

Filistin asıllı 26 yaşındaki Hadid, geçtiğimiz günlerde 57.4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden adı paylaşılmayan birinin beyin sarsıntısında kaybeden arkadaşına yazdığı mektubu yayınladı.

İşte mektubu yazan kişinin yazdıkları:

“Hikaye bitmesin”

Bu hafta Türkiye ve Suriye’yi vuran depremde en iyi arkadaşlarımdan birini kaybettim. Size biraz ondan bahsetmek istiyorum çünkü o harika bir insandı ve hikayesinin burada bitmesini istemiyorum. Bu proje sayesinde onun güzel ruhunun yaşamasını ve hikayesinin anılmasını istiyorum.

“Cesur biriydi”

Arkadaşım tutkuluydu. Mert. Canlıydı. O maceracıydı. Bencil değildi. Yırtıcı kişiliğine uyan kıvırcık saçları vardı. 16-17 yaşlarındayken bir yıllığına Kosta Rika’ya taşınmaya karar verdi çünkü neden olmasın? Döndükten bir yıl sonra tanıştık. Onu ilk gördüğümde şarkı söylüyordu ve ben de ona katıldım ve arkadaşlığımız böyle başladı. Çok zor günler geçirdik. Kariyer yollarımızdan nefret ettiğimize karar verdik ve o gönüllü çalışmak ve dünyayı daha iyi bir yer yapmaya çalışmak için Bosna, Danimarka ve ardından Hollanda’ya gitti.

“Seni seviyorum”

Hikayesinin bu kadar kısa olması beni üzüyor. Dünya sensiz daha iyi bir yer olmazdı. Umarım bir gün tekrar buluşur ve şarkı söylemeye devam ederim. Seni seviyorum.”

Söz konusu projenin sosyal medya sayfasında bu mektuba çok sayıda yorum geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu